Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Chorvatská dálnice s předplacenou kartou ENC
Text: Nevím, jaké máte informace, ale Vaše investice do krabičky se Vám vrátí až nejspíš příští rok...
Když ji budete chtít půjčit, tak ji musíte nabít, protože se při dobíjení na MÝTNICI prokazujete pase, občankou...
První mýto 48kun se musí zaplatit normálně, na to se krabička nedá použít! Je to jiný provozovatel dálnice.
Před najetím na druhou, delší část dálnice si zastavte na parkovišti v pravo. Já stál u popelnice vedle parkoviště.Když jsem se zeptal na mýtnici, kde koupit ENC, tak mne poslali 100 metrů zpět a pak doleva. Když se vracíš, tak jdeš asi po 20metrech kolem železného plotu. Tam je branka, je na ni cedule a napsáno ZÁKAZ VSTUPU. Tou vejdi a jdi po chodníku asi 20 metrů. Po pravé straně uvidíš budovu a tam vejdi. Potom to jsou hned první dveře vlevo. Jsou tam i cedule s kartama pro postižené "ZTP". Chtěli PAS i OBČANKU, tam si opsali trvalé bydliště... Jasně, asi by stačil jen PAS...
Krabička mne hned nefungovala. Tak jsem si vzal lístek a sjel na prvním sjezdu, který jsem zaplatil ještě kartou. Hned jsem najel zpět a to již krabička fungovala.
Na NETU píšou, že má fungovat hned, ale já měl tuto zkušenost.
Krabičky jsou různé i podle velikosti auta!!!
Hezkou dovolenou! Včera nám v OMIŠI pršelo a bylo ošklivo!!!
Přidáno:26.6.2014 07:06
Autor: Radek (neregistrovaný - IP: 78.3.79.***)

Zpět na téma "Chorvatská dálnice s předplacenou kartou ENC"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist