Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Ostrov Pag - Zubovici
Text: Ahoj, pokud jedete do Novalji nebo i do kempu Šimuni, popř. Pag město, pak já bych osobně jel trajektem Prizna-Žigljen a to tak, abych byl na trajektu v noci, i po půlnoci. Plavební řád je možné najít na netu. Jet na Zadar je samozřejmě též možné,trocha větších krpálů a serpentin nikomu neublíží. Aspoň je na co koukat. V Maslenici najedete na most, za mostem ještě chvilku dobrý, ale pak okreska, která byla hrozná, ale samozřejmě se dala přežít. Pro nás byla obzvlášť blbá, protože jsme jezdili s karavanem a myslel jsem, že odejdou tlumiče. Pak teprve přijde most přes malou úžinu na samotný ostrov Pag. Za malým mostem už je to v pohodě až do Novalji. Podotýkám, že to bylo před cca pěti lety, možná už tu okresku opravili. Na Pag jsme po pěti letech přestali jezdit, protože se tam dost často mění vítr a ze dne na den má voda 15 stupňů. To vážně nekecám. Manželka s dcerami tam často pobývaly v létě 2 měsíce. Nyní jezdíme do Čikatu na Lošin do vlastního stabilního karavanu a je to úplně o něčem jiném. Hlavně neměnné počasí a teplota vody. Užijte si to ! My jsme vyzkoušeli téměř všechna místa v Jugošce a nyní na Lošinu maximální spokojenost ! Být tebou, vyzkouším obě varianty a pro příští rok máš vystaráno. Není nad osobní zkušenost. Mně když někdo radí, stejně si to udělám po svém. Pak si nadávám. To je těžké.
Přidáno:15.5.2009 09:21
Autor: Jitka (neregistrovaný)

Zpět na téma "Ostrov Pag - Zubovici"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist