Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko výhodné/ě?
Text:
Sorry, že jsem byl dva dny o víkendu mimo. Téma mě zajímá a rád jsem si přečetl všechny názory. Nick "maxanita" jsem kontaktoval pro bližší informace, které mi sdělila, za což ji děkuji.

Diskuze mi ukázala, že se jde v Chorvatsku v apartmánu v červenci ubytovat od cca 800 - 1000 Kč pro dvě osoby.

Dospěl jsem k názoru, že počkám týden před prázdninami a poté buď najdu letecký last minute do Turecka, Bulharska nebo Řecka s minimálně polopenzí za 20 tisíc Kč pro dvě osoby (alespoň týden) anebo pokud nenajdu pojedu na slepo svým autem do Chorvatska, vyhnu se dálnicím (jsem student nemám kam spěchat) a v nějaké destinaci, kterou předem vyberu budu hledat apartmán. Když by se nezadařilo najít nějaký do tisíci koruny tak to stan v autě jistí a kemp v konečném důsledku taky přežijeme. :-)

Děkuji za reakce a třeba se v Chorvatsku potkáme ani o tom nebudeme vědět. Tím chci říct, že se mu nebráním a nechci aby to vyznělo jako nějaká béčková dovolená (destinace), jen je mi v tomto rozpoložení milejší letecký zájezd a hotel se všemi výhody i zápory. (auto má již přeci jen 15 let :-)

PS: Jo a ještě jsem se mohl vyjádřit k autobusům. U této dopravy mi nevadí ani samotný fakt hromadného zájezdu (letadlo je to samé v bledě modrém) ale to, že co ušetřím za benzín to v destinaci """prodělám""" na potravinách, které si nemohu dovést z domova a celkově příprava zav. jídel apod. není možná v případě, že bych jen do apartmánu a ne na hotel s polopenzí.
Přidáno:8.6.2014 23:07
Autor: Cestovatel20

Zpět na téma "Chorvatsko výhodné/ě?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist