Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko výhodné/ě?
Text:
ahoj. hele poradím ti jedno. na téhle stránce máš možnost kliknout na ubytování. mužeš si vybrat jaké misto v chorvatsku chceš! dokonce si mužeš vyfiltrovat apartmány podle cen. dáš že chceš ubytko za 15 eur, a najde ti to veškeré ubytování za tuhle cenu nebo plus minus okolo ní. rozklikneš vybraný inzerát, uvidíš tam fotky, email na majtele. ten zkopíruješ, napišeš dotyčnému majteli jestli ma volné místo a čekáš na odpověd! napiš klidně 10 lidem naráz, a čekej, kde bude volno v určitý termín, který sděliš majteli, a on ti odepíše zda ma volno nebo ne! pokud má volno, pošle ti číslo učtu, pošleš mu zálohu a tradáá. mužeš se těšit na dovču. jak snadné že? stačí použít mozek! já už jezdím do chorvatska pátý rok po sobě, pokažde jinam, a krom jednoho roku, jsem vždycky našel ubytování pomocí téhle stránky, a vždycky bylo vše ok, co se tyče komunikace s majteli apartmanu, placení zálohy,či pobytu.tod vše. prostě hledej a najdeš, a nečekej že ti někdo bude hledat ubytko, vše vyřidi za tebe, a ty slízneš smetanu. mě taky nikdo neradil, poradil sem si sám! tak hledej...

ohledně cen. jezdime ve čtyřech lidech, dízlem(loni Zaton u zadaru. cca 980km)
- cesta nas vyšla 4600,- (jedna nádrž tam, jedna zpět)
- ubytko za 16 eur čili cca 3800kč/osoba s lonskym kurzem (10dni)
- dalniční známka slovensko cca 340kč, cestariny cca1500,-
- to maš cca 22000,- pro 4 na 10dni.
- vyděl to 4ma a maš krasnych 5500/osoba/10dni !!!

oplati se jezdit ve 4 lidech!pak to je skoro zadarmo!
Přidáno:6.6.2014 18:34
Autor: Lucenzo

Zpět na téma "Chorvatsko výhodné/ě?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist