Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Česká škudlivost
Text: Čuměla jak kráva, v mrazáku 4 krabice po 1kg zmrzliny pamětníci znají značku Fredy, čuměla že 1 KG stojí v diskontu stejně jako 2 kopečky na pláži, Ovoce ,zeleninu co hrdlo ráčí a večer grilovačka ryb. Obden jsme si dělali nějaké ochutnávky .Sýry,uzeniny, mořské plody,Italské omáčky a špagety, ovoce všeho druhu atd věřte že to nebylo pro každého na malý talířek ,ale poctivá večeře. Jenom mlsně koukali to v hotelu neměli ani náhodou. Popíjeli jsme špumante(taky čuměla jak bukvice na dva kartóny )a já pivíčko nejdříve Staropramen a posléze Holandské byli na něm 3 koňské hlavy jak se jmenovalo nevím ,ale bylo dobré. Na hotelu měli nějakou Slovinskou parodii na pivo a malé pivo nekřesťansky drahé.Byli překvapeni když jsem je vzal do auta a ukázal co, kde a za kolik je všechno možné v Bilione koupit.Moje holky dostali kapesné hned po příjezdu a jak si je utratili byla jejich věc.Po týdenním pobytu začali kamarádi mluvit o odjezdu a že je v 10 vyhodí z pokoje a autobus bude přistaven v 18.00 tak jsem jim poskytl azyl na celý den byla sobota a docela nám záviděli že jsme tam ještě 5 dní, za stejný peníze jako oni na týden a že jsme si to užili mnohem víc. Nesuďte niko podle toho jak utrácí není to fér.Možná ten člověk splácí hypotéku nebo má jiné starosti a děcka vezme k moři aby jednou neřekli táto ty jsi nás nikam nevzal . Škudlilové sedí doma Ty na dovolené nepotkáte a ne každý návštěvník hotelů a restaurací je světák co ví o dovolených a cestování úplně všechno.
Přidáno:4.6.2014 05:15
Autor: 28404.Petr (neregistrovaný - IP: 82.99.180.***)

Zpět na téma "Česká škudlivost"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist