Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Česká škudlivost
Text: Vzpomínám si když jsme začali objevovat „západ“ Italské Bibione zná určitě hodně lidí já jsem bohudík nebyl mezi prvními a tak když jsem se tam s rodinou vydal tak jsem měl od kamaráda instrukce kde a jak se ubytovat .První rada zněla nejezdi s českou cestovkou .Zajistil jsem ubytování u Italské agentury AZ group.IT vila Ortenzia asi 5 řada domů od moře v Lido del Sole na pláž asi 00 metrů.Na pláži jsem měli od agentury slunečník zdarma,plážovou tašku a ještě nějaké slevové kupony do teraia,lunaparku a kdoví kam ještě ani jeden jsme nevyužili. Od kamaráda jsem věděl o diskontech kde vyplatilo nakupovat tak že žádný problém .Každý věděl že Bibione bylo plné Čechů ,ale že se tam sejdu s kolegou z bývalého zaměstnání mne nenapadlo ani ve snu.Bydlel v hotelu,tak slovo dalo slovo co a jak.paní se hned chlubila že si to jede užít že týden na nic nesáhne no znáte to.První zádrhel měli v tom že děcka to u bazenu nebavilo tak chodili na pláž kdo by se jim divil že jo a tak dost času trávili pod našim slunečníkem ani jsme se tam pomalu nevešli.Po cestě z pláže se zastavovali v takovém zmrzlinovém baru a dávali si zmrzlinu že prý nebudou na dětech šetřit, a proč si nedají zmrzlinu naše holky ,povídám že ji mají na baráku ona hned připomínala nějaké ty vodové tyčinky asi nic jiného neznala.Neustále narážky že si to jedou užít a že nebudou šetřit už mne to docela sralo a tak jsem je pozval na barák.
Přidáno:4.6.2014 05:06
Autor: 28404.Petr (neregistrovaný - IP: 82.99.180.***)

Zpět na téma "Česká škudlivost"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist