Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: cesta přes noc - zkušenosti
Text:
Souhlasím, i nesouhlasím, pane Diviši. Každopádně jízda v noci je nutným zlem, pokud plánujete jízdu na jeden zátah. Jel jsem tak pokaždé. Tři roky po sobě do Chamonix - 1450km, dvakrát do Chorvatska, kolem 900km. Do Chamonix jsem vyjížděl vždy kolem sedmi večer, kolem poledne jsem byl na místě. Do Chorvatska jsem vyjížděl kolem jedné v noci. Nevím, co je lepší. Každopádně krize přichází před svítáním, jak píšete. Kolem třetí až čtvrté hodiny. To jsem jednou málem usnul... Když vyjedete po půlnoci, tělu to moc nepomůže, protože ať se snažíte sebevíc, před cestou neusnete. Zachvátí vás cestovní horečka, chcete to mít co nejdřív za sebou. Takže vyjet raději dřív, nechat si časového fóra, a při nejmenším pocitu únavy, jakmile se začnete přemáhát, ihned na nejbližší odpočívadlo a hodit chrupec. I hodinka pomůže. V noci se jede mnohem lépe, než ve dne, je menší provoz, ale tělo dostává zabrat rozhoně víc, než ve dne. Ale to je dost individuální. Takže má rada: vyjeďte raději dříve, nechte si časovou rezervu ať nejste ve stresu, dělejte zastávky, kávička, svačinka, jakmile se vám začnou za volantem zavírat oči, ihned zastavte. Jinak se zabijete.
Přidáno:31.5.2014 20:14
Autor: Jiří Woznica

Zpět na téma "cesta přes noc - zkušenosti"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist