Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cesta přes noc - zkušenosti
Text: Paní Beato, naprostý souhlas. S dětmi jedině v noci! Navíc, z neděle na pondělí minimální provoz, žádné fronty na mýtném. Minulý rok jsme poprvé zkoušeli objet slovinskou dálnici. Jelo se krásně, nad ránem jsme potkali jen pár aut. Letos jedeme stejně. Zpátky jezdíme samozřejmě taky na noc.
Jinak si do auta bereme oblíbená cédéčka, něco malého k zakousnutí, pro přítele do termosky kávu (já ji nepiju). Jak už jsem psala, v řízení se střídáme cca každé 2 hodiny, při střídání se protáhneme, přítel si zakouří, a jede se dál. Když řídí přítel, povídáme si, když řídím já, zbytek osádky spí :-). Ale mně to nevadí. V klidu si vychutnávám cestu, ale taky jsem už tak trochu myšlenkama u moře. Já totiž mám ten "problém", že při cestě na dovolenou jsem tak natěšená, že nejsem schopná ani na chvíli usnout, i když mám možnost :-) Ale každý to má samozřejmě jinak.
Přidáno:31.5.2014 12:35
Autor: Alena (neregistrovaný - IP: 90.177.10.***)

Zpět na téma "cesta přes noc - zkušenosti"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist