Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Cesta po magistrále
Text: Přes Brinje na Senj a potom pokračovat dolů po Jadranské magistrále až na Stari Grad - Paklenicu. Je to pěkná trasa ale o nervy a okradač času. Magistrála je samá zatáčka samá plná čára, samé omezení rychlosti a projíždění nesčetným počtem měst, vesnic a osad. Pokud se domníváte že pojedete stále po pobřeží - omyl. Myslím že více je to ve větší vzdálenosti od moře které není vidět.Ale pokud je cesta situována po pobřeží - je to krása. Různé zátoky, malé plážičky, malé penzionky. Před lety jsem toto absolvoval a chvíli jsem bydlel v Barič Draga a následně jsem přejel do Paklenice St.Grad. Ovšem to bylo na rozhraní května a června. V sezóně je to úplně o něčem jiném. Asi ne, nejel bych. Již to, že ze Senju na Makarskou je to asi tak 400 km - děsí mne to. Odhaduji na průměr cca 35 km/hod tedy asi 10 až 12 hodin cesty. Nenechte si namlouvat že to projedete za 6 hod. Když to tady pročítám, tak jsou zde piloti kteří mají průměr i 100 km/hod. (Praha - Orebič za 14 hod.) !!!!!Jinak vaše otázka byyla již jednou položena v jiném vlákně. Ale výsledek je stejný.
Přidáno:3.5.2009 09:46
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Cesta po magistrále"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist