Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Proč Chorvatsko VŽDY a každý rok?:-)
Text: Děkuji paní Mirce a Darině za krásná slova o Chorvatsku. Nenapsala bych to líp, mluví mi z duše.

I já miluju Chorvatsko. Miluju tu atmosféru, sluníčko, moře a jeho vůni, pohodu, to, že tam je člověk (alespoň na chvíli) daleko od všedních starostí. Miluju tamější východy a západy slunce (protože, co si budeme povídat , u moře jsou tak nějak „jiné“, krásnější). Miluju snídaně a večer sklenku vína na terase….

I my máme své oblíbené místo. Zajeli jsme tam vlastně náhodou před 3 lety(hledali jsme něco „nahoře“, kvůli malému synovi), zůstali jsme tam a vrátili se tam i následující 2 roky. A letos tam pojedeme už počtvrté. A to městečko je Crikvenica. Oblázkové pláže, pozvolný vstup do moře (pro děti ideální), možnost písečné pláže, atrakce pro děti, výlety lodí na ostrov Krk…..Je toho spousta. Prostě jsme si to tam na první pohled zamilovali, a už se mi vlastně ani jinam nechce. Vždy jsme bydleli trochu stranou od hlavního „mumraje“, přesto jsme to měli na pláž i do centra kousek.

Jezdíme autem, ubytování jsme si hledali vždy až na místě. Letos poprvé pojedeme tam, kde jsme bydleli minulý rok, jelikož jsme u paní domácí byli velmi spokojeni. Sice si ještě počkáme, jedeme až v polovině srpna, ale snad to uteče. Moc se těšíme!!!
Přidáno:28.5.2014 19:05
Autor: Alena (neregistrovaný - IP: 90.177.10.***)

Zpět na téma "Proč Chorvatsko VŽDY a každý rok?:-)"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist