Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Proč Chorvatsko VŽDY a každý rok?:-)
Text: Prečo do Chorvátska?

Pre tie rána. Keď je všade krásne ticho, slnko ešte len začína páliť, vzduch je voňavý a slaný. Ja idem do pekárne po čerstvé pečivo a potom si na terase vychutnávam svoju šálku kávy a k tomu koláčik. Pozorujem more a premýšľam o živote. A nič nie je neriešiteľné.

Pre tie dni, kedy sa netreba nikam ponáhľať. Ležím na pláži, doslova cítim, ako mi bronz preniká do tela, mám zatvorené oči a počúvam šum mora. A keď už to horko nemôžem vydržať, ponorím sa do príjemne chladného mora - to je úplne božský pocit, ktorému sa nič nevyrovná.

Pre tie večery tiež chodievam do Chorvátska. Keď sa ideme prejsť popri pláži, stretávame rovnako ,,postihnutých ľudí", vychutnávajúcich si svoju dovolenku, sadáme si do reštaurácie na večeru, alebo len na kávu či pivo a drink, pozeráme na západ slnka... Už aby sme tam boli! :-)

Nepochybujem, že je na svete veľa krásnych miest a veľa by som ich chcela navštíviť. Na viacerých sme už boli, či to bolo Grécko, Taliansko, Kanárske ostrovy, Mallorka... Áno, bolo krásne, ale v podstate len v Chorvátsku som našla všetko to, čo som hľadala. Vyhovuje mi apartmánový spôsob ubytovania, strava podľa vlastného želania a vtedy, keď sa mi to hodí, vyhovuje mi klíma, pláže z drobných kamienkov, večer pokoj a pritom v dostupnej blízkosti aj zábava a ruch. No a svoje robí aj blízkosť Chorvátska - neradi lietame a cestu do CH si dokážeme užiť.
Přidáno:26.5.2014 21:01
Autor: Mirka (neregistrovaný - IP: 92.52.11.***)

Zpět na téma "Proč Chorvatsko VŽDY a každý rok?:-)"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist