Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Já mám pocit že paní Nováková je fiktivní postava .Popis HR jako takového neodpovídá znalostem delegáta(ky) Miny u Plitvic mohu potvrdit to ano před deseti lety jsem zažil že nám pyrotechnici uzavřeli silnici a čekalo se na likvidaci miny kterou našel nějaký děda při rytí na zahrádce.Na pláži nejsou slunečníky ,právě v Neseberu o kterém píše je hlava na hlavě na pláži směrem k hotelu Duna jsou placená i místa na deku .První co jsem tam ve vodě našel byla plechovka tak jsem ji sebral že ji vyhodím ,ale nebylo do čeho, koše jaksi nikde.Itálie to je podle mé zkušenosti jiný level 100% plážový servis, možnost sportování na pláži a večer přehršel zábavy to je asi tak že někdo má rád hovězí a druhý vepřové obojí je dobré ,ale musí se umět uvařit.Ovládat světové jazyky je jistě dobré několikrát jste to zmínila ,ale věřte nebo ne mě stačil do Španělska slovníček a využil jsem ho minimálně tam je taky hezky a můžeme tady jmenovat řadu zemí ,ale to je k ničemu protože tady na fóru jsou lidé kterým jde jenom o jedno a to je HR.Stejně nevěřím že jste byla průvodkyní a delegátkou
Vaše argumenty tomu neodpovídají.P
Přidáno:20.5.2014 09:45
Autor: 28404Petr (neregistrovaný - IP: 82.99.180.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist