Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text:
No paní Nováková dráždíte hada bosou nohou,myslím že se doma bavíte tím jak tady lidé reagují.Neznám žádný světový jazyk už sotva přečtu azbuku,ale nět probléma to co znám jsem se domluvil všude.Vezmeme to od začátku za(1)co se týče blízkosti moře. Pokud uvážím to že bydlím uprostřed republiky a sečtu kyláky tak bych mohl jezdit k moři od Monaka do Livorna a na druhé straně třeba do Ankony.
Tak že blízkost moře není prioritou.(2)čistota moře a pláží,už toho bylo napsáno hodně já jsem nezaznamenal nic tragického ,ale máte pravdu v tom že plážový servis není valný.
(3)Ano někteří domácí nemají vybavení na úrovni a někteří nejsou milý a vstřícní,ale jak jistě uznáte já se tam s nimi nejedu mazlit navíc si vybírám pokud možno ubytování bez domácího a ještě něco, znám dost lidí kteří si stěžovali víc na delegáty než na Chorvaty
(4) Balkán je Balkán a tak ho musíte brát paní Nováková za život jsem toho viděl dost, viděl jsem i plešatýho anděla ,ale jenom by mne zajímalo jaký je rozdíl mezi Chorvatským a Bulharským komárem.Co se týče Nesebaru tak hoši z technických služeb vstávají stejně jako turisté tak že v devět ráno nastartují Bučegi a vysypávají odpadkové koše na korbu věřte že co jim upadne vedle tak už nikdo nesebere .No nic je tam o moc laciněji a paštiky se tam nevozí ,ale jsme na foru o HR.
P.
Přidáno:20.5.2014 05:06
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist