Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Český žurnál:Obnažený národ
Text: Mám Chorvatsko rád a rád tam jezdím. Tento dokument, jestli se tak dá vůbec jako dokument nazvat, nemá žádnou vypovídací hodnotu. Výborné téma a tím to končí. Zajímal by mne názor širší populace, co si o nás opravdu myslí. Ale muselo by se začít tím, kdo Balkán jako lázně a vůbec místo k relaxaci objevil. Myslím si taky, že lidem co pronajímají apartmány může být jedno jestli si tam něco rychle uvaříme, nebo jíme po restauracích. Na světě nejsou jen multimilionáři, kteří jsou po hotelích v komfortu. A ta naše šetrnost asi taky má nějaký důvod. Nejsme takoví, že žijem ze dne na den. Ono tou dovolenou život nekončí. A taky si nemysleme, že jenom Češi jsou šetrní. Jen ty naše příjmy jsou trochu jinde. Takže každý podle svých možností. Já tam jedu proto abych si odpočinul a né přemýšlet jestli tam někoho živím nebo ne. Mám to tam rád, ale jinak je mi jedno jak se má domácí. Já ho taky zajímám jen pokud tam jsem a zaplatím. To neplatí asi pro ty, co jezdí x let k jedněm a těm samým lidem. Pak jsou už určitě kamarádi. A abych si ulevil, tak Chorvatky se mi taky nelíbí.
Přidáno:15.5.2014 18:12
Autor: Josef Vaněk (neregistrovaný - IP: 81.162.192.***)

Zpět na téma "Český žurnál:Obnažený národ"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist