Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: cesta přes noc - zkušenosti
Text:
K moři jezdíme přes noc, nazpátek přes den. Je fakt, že při zpáteční cestě nejsem unavený a neusínám, domů dorazíme tak mezi 22.00 až 24.00.
K moři jezdíme přes noc, abychom den nástupu do ubytování, ještě trochu využili. Dříve, když jsem z Prahy vyjížděli okolo 20.00, tak na mě vždycky padla krize, jakmile začalo svítat, což většinou bylo někde před Záhřebem. To se stalo vždy, i když jsem před odjezdem z domova přes den něco naspal. Asi je to tím, že celo cítí, že celou tu dobu, kdy je tma a má se spát, tak jste prostě vzhůru. Někdy jsme proto třeba na hodinku zastavili a já na chvíli zabral. Po příjezdu na místo jsem ani už nešel spát a až do noci normálně fungoval.
Ale poslední dva roky vyrážíme z Prahy až mezi půlnocí a 1 hod ráno a to je pro mě super. předtím doma normálně spím třeba od 20.00 do té půlnoci. Organizmus si to pamatuje, je to znát. A kritický čas rozednívání nastává jen za pár hodin jízdy, tudíž na mě únava nepadá a naopak, jakmile se udělá světlo, mám pocit, jako bych právě vyjel v tento nový den, jako bych za sebou ten krátký zbytek noci vůbec neměl.
Vím, píšu tady román, ale abych popsal tento svůj stav a pocit, nejde to vyjádřit kratší formou. Někomu to třeba dodá inspiraci. Jsem zvědavý na ostatní, jak jim to nejvíce vyhovuje. Každý je jiný, no...
Přidáno:1.2.2014 10:09
Autor: Antenio Panderas

Zpět na téma "cesta přes noc - zkušenosti"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist