Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poprvé autem
Text: Dobrý den. Já jsem na tom byla loni podobně jako vy. Prozatím jsem vždy řídila jen po ČR a to krátké trasy, nyní Gradac cca 1200 km. Vždy jsem se chtěla podívat na Plitvice a to v klidu a bez honění, tak jsem si na ně naplánovala 2 noci. Z ČR jsem vyjala ráno, v noci nejezdím (pokud si můžete vybrat, určitě zvolte všední den), odpoledne dojela na Plitvice (rezervace přes booking je výborná, loni jsem tak měla rezervován i pobyt u moře). Po přenocování jsme si celý den nechali na prohlídku jezer a dobře jsme udělali, byl to nezapomenutelný zážitek. Až po 2. přenocování jsme pokračovali dole k moři. Nazpět jsem si také netroufla bez přenocování, také rezervováno přes booking (penzion Zagi Oroslavje - ještě v Chorvatsku, ale již blízko Slovinských hranic.
Jediný problém, který jsem měla po cestě, byl s rychlostí na komunikaci směr Plitvice. Jelikož jsou tam obce značeny jinými cedulemi než u nás a někdy jsou vpravo někdy vlevo, často se mi stalo, že jsem se neorientovala, jestli jsem v obci nebo mimo a tudíž jsem si nebyla jistá, jakou rychlostí jet.
Ale jinak vše OK. Na krátké přestávky doporučuji také spíše benzinky než odpočívadla.
Přidáno:23.1.2014 10:54
Autor: Jana ze Zlína (neregistrovaný - IP: 188.246.99.***)

Zpět na téma "Poprvé autem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist