Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Boban
Text: Zdravím Vás,je to značné překvapení co píšete o sociálním zařízení.Naopak, když jsem tam byl v září tohoto roku,byla sociálka přednost.Nejsem zastáncem Bobanu,jak jsem už psal tam už nepojedeme.Také jsem chtěl po letech pobyt ve stanu,vyzkoušel jsem,stačí.Závěrem,v Chorvatsku je mnoho krásných míst,tak se nebudu "trmácet"( opakuji se) až dolů ač je kolem Bobanu úžasná krajina a čisté moře.Trošku mimo,byli jsme v Dubrovníku na výletě,komu nevadí ulice jako když skončila směna ve fabrice,všude natažená ruka k placení,tak prosím,zajímavé město.Závěrem nechtěl jsem otrávit někomu kemp Boban,není důvod něco zásadně kritizovat,jen ta smůla ze stromů na autě je nepříjemná.:-)Ale kdyby mě někdo nutil už tam jet,tak do kempu Dole.:-)Není vždy,co je malé,to je hezké.:-)Ale je to ryze osobní názor.Je určitě mnoho lidí,kteří na Boban nedají dopustit a to je dobře.
Přidáno:21.10.2013 13:25
Autor: Vlasta (neregistrovaný - IP: 94.113.77.***)

Zpět na téma "Kemp Boban"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist