Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: dálnice
Text: I když jedu raději po dálnici, jsou okamžiky a sjedu z dálnice a jedu si úplně ale úplně jinudy. Třeba v Rakousku jedu na Semering dál na Zeltweg. No a když jsem v HR tak to třeba taky vezmu pře ty Plitvice. Proč ne. Mám čas, jsem na dovolené, nejezdíme na "knop". Tam se stavíme třeba v n.p. Biokovo, tam zase na jídlo. Prostě pohodička. To není o penězích - to je systému života. Někdo je konzumní člověk a jiný je klídek a pohodář. Jiný chce zase něco vidět.
Někdo se vytahuje kolik ušetřil a jiný zase jak rychle to stihl z Prahy do Splitu. V sedm jsem vyjel a v sedmnáct nula nula jsem se válel na pláži.
Ne to na mne není. Nekoukám na hodinky a nikomu nic nepřikazuji. Rychle, honem, vyčurat a rychle jedeme dál. Ne ne i ti ostatní si chtějí užít. Když jedeme přes Vídeň a vnučka řekne - dědo stavíme se se v Prátru - proč ne. Bydlíme na vesnici - asi 80 obyvatel. Slyším ty poznámky : zase někam jedete!!! Opravdu někteří z nich neznají ani nejbližší okolí. Moře to už vůbec ne. Ale mají králíky, slepice a já jim je taky nezávidím. To je jenom o životě.
Přidáno:13.4.2009 08:21
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "dálnice"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist