Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Chorvati krutě zdražují
Text:
manny88 napsal:
Nikdy by ma nenapadlo si voziť mlieko a mäso na dovolenku. Ľudia, preboha, veď si z Vás bude robiť prdel pol sveta, na dovolenke dávate zarobiť domácim, to je predsa normálne !!! Ja keď chodievam do Prahy, tak si hádam nebudem robiť na hoteli sviečkovú na izbe a pivo si nedonesiem v plechovke, ale dám zarobiť Vašim skvelým hospúdkám, oni tí chorváti asi neumrú kvôli nezáujmu turistov, ktorí k nim idú nabalení s plnými igelitkami z domu...


To mám tak rád, když někdo tady bez znalostí souvislostí ostatním doporučuje, co si vozit z domova, kudy jezdit a co nezapomenout navštívit.
Já například jezdím do místa, kde je na těch 30 domečků jeden obchůdek cca 4x5 m a ceny "jako zlaté" !
Pochybuji, že bys byl ochoten na vrcholu sezóny, kdy jsou u nás rajčata za 15 Kč ( já mám vlastní a dobré), dát v tom obchodě za ně 90 Kč. Kuř. prsa doma 100 - 120 Kč, tam 210 Kč a to je jen malý příklad.
Nejbližší větší obchod je vzdálený 18 km, tzn. cesta tam a zpět + čas strávený nákupem = půl dne v pr....!
Do HR si jedu odpočinout a né běhat po obchodech, nehledě k tomu, že jedeme sami dva, takže auto to v pohodě uveze.
Ať si každý dělá to, co mu vyhovuje a ostatním je po tom kulový.
To, co tady píšeš jsou názory člověka, jež nesnese, že ostatní mají jiný názor a dělají věci jinak, než on.
Přidáno:28.8.2013 14:29
Autor: Mirus

Zpět na téma "Chorvati krutě zdražují"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist