Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blanenské cestovní kanceláře
Text: Zdravím všechny diskutující.Začátek vlákna mě teda dost pobavil.Údivem mi padala brada,jak někteří jen přitakávájí,aniž by s touto cestovkou někde byli.Já s ní byla letos podruhé,vždy v Baška Vodě a vždy mi pani Kopecká vyšla maximálně vstříc.
Zaráží mě,jak všicni očekávají od cestovky 100 procentní nasazení.Vy snad nikde nikdo nepracujete?Nebo jste nadlidé a nikdy jste chybu neudělali? Stížnosti na české jídlo mi nepříjdou taky obzvlášť férové,protože vařit z chorvatských surovin česká jídla prostě nejde.Nehledě na to,že večeře byly chutné a teplé a kuchař je taky jenom člověk a vařit třeba pro dvě až tři skupiny...chtěla bych vidět někoho z vás.Já byla spokojena se vším.Já si tam jela totiž odpočinout,poznat nové lidi a něco zažít.Cpát se pravým českým bůčkem,nebo řízkama ,to jsem mohla i doma.Mě stačila postel,sprcha a toalety.A ty stížnosti,že vás ráno vypakuji a do odjezdu jste bezdomovec,to je otázka toho,jak se tam chváte k lidem.Pokaždé mi do večera někdo nabídl možnost se sprchovat,použít toalety či posedět v klimatizovaném pokoji.Na druhou stranu,kdyby vás ubytovali,až první várka odjede-cca 18-20 hod,zase by tu někteří remcali,o opaku.Tak se nad sebou lidi trochu zamyslete.
Mimochodem,příští rok jedu opět s Amálkou do Baška Vody:)
Přidáno:27.8.2013 18:38
Autor: ILONA GÁŠKOVÁ (neregistrovaný - IP: 90.176.77.***)

Zpět na téma "Blanenské cestovní kanceláře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist