Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: BAŠKO POLJE
Text: ahoj,

no tak vidíš, myslím si, že jsem Ti napsal pravdu, fotky a video nelžou, napsala jsi to celkem přesně. Pokud jsi aspoň trochu jela připravená díky informacím, které jsi ode mě dostala, jsem moc rád. Trochu mě mrzí slovo nuda, protože to pro mě v Bašce Vodě neplatí, je v okolí neskutečně moc možností na výlety. Jezdím tam už 15 let, mám tam ohromné množství známých, kamarádů, bývalých pracovních partnerů apod.
Když na chvíli odbočím, byl jsem několikrát vymazán správcem těchto stránek, omlouvám se, netrefím se asi do správného vlákna občas, ale myslím si, že na mých stránkách je opravdu velké množství informací, které se prostě mohou těm, kteří chtějí navštívit Bašku Vodu a okolí, hodit. Mnoho tipů na výlety, včetně obrázků, videí, textů, aktuálních informací (ceny benzinu, potravin, trasy, webkamery, mýtné apod...) opravdu jsem se snažil veškeré informace zhustit na své stránky tak, ať nikdo nemusí už brouzdat někde jinde. Pracoval jsem tam a tak asi vím, co lidi, kteří tam jedou poprvé bude zajímat.
Napsala jsi pravdu, ale o ni přece jde, no ne? Chceme, ať každý, kdo tam jede, má co nejpřesnější představu, co ho čeká. Bylo mi tam vždy neskutečně dobře, ale mé osobní pocity nejsou zde tak důležité, jako ty praktické informace, které jsem po těch mnoha letech posbíral. ANO, i s těmi, kteří tam jeli poprvé a byli zklamáni, musím v mnohém souhlasit...
Přidáno:22.8.2013 14:39
Autor: jirka (neregistrovaný - IP: 90.179.163.***)

Zpět na téma "BAŠKO POLJE"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist