Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gradac
Text:
Pane Martine, jezdíme v červnu a v září ne kvůli tomu, že
ubytování je levnější, ale proto, že je v Gradaci o polovinu
méně lidí, což je k nezaplacení. V sezoně bývá problém najít místo na pláži například, což v červnu ani v září nehrozí.
A tak bych mohla pokračovat. Nekritizovala jsem vybavení hotelu, i když to už také pamatuje..., ale nehoráznou špínu všude!!! Nepsala jsem, že "mám to zaplacený, tak můžu být hovadem"!!! Psala jsem, že mají zaplacený švédský stoly, tudíž si můžou nandat co chtějí,
kolik toho chtějí a jít si přidat kolikrát chtějí. Přečtěte si prosím pořádně, co jsem psala! A pokydané stoly? Máte doma děti a nebo měl jste? Pokud ano, tak víte, jak to s něma je při stolování a i dospělákovi může někdy něco přistát mimo talíř. Vám se to ještě nestalo??? Chování těch školáků a jejich učitelů bylo naprosto neomluvitelné a
také to vypovídá něco o hotelu. Jasně, vždycky můžete narazit na nějaké nevychovance, ale většinou to bývá nějaká menší skupinka lidí a ne čtyřicet a hotelu je to úplně jedno. Asi proto má jen dvě hvězdy. A depandance ani jednu, bacha na to. Cestovky uvádějí, že i depandance mají dvě, ale nemají.
Přidáno:12.8.2013 11:36
Autor: Darina Sedláčková

Zpět na téma "Gradac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist