Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gradac
Text: Paní Darino, pokud máte tuto zkušenost, je mi to líto. ALE !!!
Já jezdím do Gradace v sezóně na 14 dní už mnoho let. Laguna je hotel postavený před rokem 1970. Je de facto přímo na pláži. Vybavení pokojů je sice starší, ale kolik času v něm trávíte ? Já tak 6 hodin denně v noci a to spím. Píšete, že nehledíte na peníze. Tak proč jezdíte v červnu a září ??? Jeďte v červenci - srpnu a na 100% se s žádnými školáky nesetkáte. Ale s kretény s ČR, SR, H, SLO, UA, BIH a mnoha jiných států možná taky. Nad námi bydleli minulý týden nějací mladí ze SR a dělali bordel taky. Pokud jste na hotelu, hrozí to vždy. Jedině že by na recepci či v CK prověřovali IQ zájemců o dovolenou. A to bohužel nedělají.
Proto se v jídelně objevuje tolik HOVAD. Urážet prasátka totiž nechci. Pan Karel vůbec nemusel nikoho sledovat nebo šmírovat. Stačilo jen přijít na snídani či večeři a u 70 % stolů se už nikdo slušný najíst nemohl. Pokydané ubrusy, zbytky jídla na stole i po zemi atd. atd. Tedy komentáře Vaše i p. Johnyho jsou zcela mimo mísu. Ale ta HOVADA jsou zase průřez Evropou, ČR nevyjímaje. Chovají se ale takhle i doma ?? A názor "mám to zaplacené, tak můžu být hovadem" neberu. Pokud Vy ano, tak se ani chorvatští školáci nechovali zle. Vždyť to měli zaplacené...
Ale teď SHRNUTÍ: Hotel Laguna = velmi hezký hotel přímo na pláži, personál jsou velmi příjemní lidé, snídaně 100%-ní, večeře byly na výběru letos o něco málo skromnější než v minulých létech, ale zcela v pohodě.
Přidáno:12.8.2013 10:46
Autor: Martin (neregistrovaný - IP: 88.103.174.***)

Zpět na téma "Gradac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist