Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text:
Nechci psát, že Chorvatsko už nikdy !!!!
Ale na delší dobu jej opět vynecháme.

2.8 jsme vyráželi ve 4 lidech na ostrov Murter.
Cesta tam trvala 19hod. vč. cca. 6x 15min. pauza.
Slovinská dálnice téměř celá stála. Jelo se krokem. (bezdůvodně) Raději jsme sjeli a objeli to přes Ptuj.
Chorvatská dálnice bohužel není o nic lepší. Před Záhřebem opět popojíždky a několika hodinové zdržení.
V Chorvatsku jsem byl naposledy před 6lety a musím říci, že jsem byl bohužel zklamán. Ceny poměrně vysoké a služby už nejsou tak kvalitní. Apartmán jsme měli moc hezký s klimatizací a wifi.

Nevím, možná jsem se trochu namlsal loňským pobytem v Hurghadě s All inclusive a nádherným korálem na šnorchlování.
Ale když to porovnám opravdu s chladnou hlavou, tak finančně je ten rozdíl opravdu minimální a službama a hlavně tím mořem nesrovnatelné. I ta cesta do Egypta byla rychlejší :-D A hlavně nedejte na hlody TV HO.VNA. Tím samozřejmě nikomu neberu Chorvatsko. Jen mi trochu příjde, že Český národ na něm trochu zakrněl a již více nevyhledává. Což je škoda. Máme kolem sebe přeci celý svět.

Příští rok bych rád zkusil Kapverdy. Tak uvidíme...

Přeji všem hezkou dovolenou, ať je kdekoliv a hlavně šťastný návrat.
Přidáno:12.8.2013 10:28
Autor: Michal Honzů

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist