Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Bratuš
Text:
Právě jsme přijeli z Bratuše.Kdo hledá klid a nepřeplněné pláže,nádherně modrou vodu,tak právě tam.Apt. Delič jsou na dobrém místě nad pláží,která je super pro mladé i rodiny s malými dětmi(je tam malý bar a zmrzlina,kousek pak restaurace,rychlé jídlo,i drobné atrakce pro malé děti, večer je tam klid,což zase ocení rodiny s malými dětmi nebo lidé,co se chtějí prostě jen vyspat.Pokud se chce někdo ubytovat na kopci směrem ke Krvavici,musí počítat s tím,že se na pláž dostane po asi 155 schodech.Za ten klid to však stojí.Já jsem chodila ráno v půl deváté a byla jsem třeba hodinu sama na pláži i ve vodě.Restaurace je na pláži,je pěkná,ale je tam poměrně draho.Když se večerní procházkou projdete do Promajny,najíte se o dost levněji.Četli jsme dobré recenze na restauraci Hajduk,tak jsme tam vyrazili, ale hodně nás zklamala.Líp jsme jedli v Gastru,tam nám udělali dalmatinsku peku pro 2,i když je normálně pro 4 os.V Promajně byl každý večer program-koncerty,disko,fisch večer,kde ve stánku grilovali ryby,olihně,ale i čevapčiči ap.My měli vedra 40 stupňů,vodu 27 stupňů,ale to byl extrem těch dní.První dny jsme neměli výhrady,poslední tři dny ale připlaval vždy bordel(igelit,flašky,vložky,plíny,kondomy ap.,což bylo nechutné.Ne nějak moc,ale kazí to dojem.A prosím Čechy,chovejte se trochu jako lidi,vaše řvaní a "vtípky" o sexu a chlastu fakt nikoho nezajímají.Čumění do cizích talířů a řvaní,že tohle chcete taky,je trapné.Celkově z 10 bodů bych dala Bratuši 8.Je tam hezky.
Přidáno:10.8.2013 11:31
Autor: Hana Barkovská

Zpět na téma "Bratuš"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist