Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dugi Otok
Text:
Sme doma, včera večer sme dorazili, aj keď neradi, boli sme aspoň šťastí, že už máme za sebou tú desnú cestu.
Fotky tu: http://monatko288.rajce.idnes.cz/Dugi_otok_-_cast_I./ (je to tam usporiadné od časti I. až po časť VII.)
Ostrov je skutočne krásny, nádherná príroda, krásne more, zátoky a to všetko okolo. Ostrov je ešte docela nedotknutý cestovným ruchom, čo môže niekomu vadiť, my sme si to však užívali. More bolo pekné, čisté, aj keď je jasné, že ani tu sa to nezaobišlo bez odpadkov, ktoré sa s veľkou pravdepodobnosťou vyplavujú z lodí, ktoré tú kotvia.
Odporúčam: Brbišćicu (zázrak prírody), Telašćicu, zátoku Sakarun (voda pomerne studená), Veli Žal a vlastne všetko, kde sme boli bolo pekné, až na zátoku Lojišće, ktorú sme nazvali Hnojišće, voda špinavá a smradlavá. V Telešćici bola tiež zážitok rešťaurácia Mir, obsluha bola príšerná, totálny nezáujem, tváril sa mi, že nerozumie, keď som povedala, že chcem Pizza Vegetariana :D, ktorú mi aj tak nedoniesli a keď sme chceli zaplatiť, tak za mnou prišiel, že nastal problém v kuchyni a pizza bude za 2 minúty a presne tak aj chutila. Nemala som po celom dni silu sa tam s ním dohadovať, lebo som podvedome cítila, že by som sa len riadne vytočila a neuhádala by som vôbec nič. Takže tomuto vravím: NIKDY více.
V Božave sme boli 2x v jednej reštaurácii, bola presne oproti hotelu Božava, tam skutočne dobre varili. Odporúčame.
Přidáno:5.8.2013 17:59
Autor: Monika-Parsonky

Zpět na téma "Dugi Otok"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist