Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Gradac
Text: Hezký den. Musím se k tomuto tématu vyjádřit. Určitě není paní/slečna jediná které v Laguně chutnalo. Vrátili jsme se z Gradacu včera, bydleli jsme a stravovali se v Laguně. Jídlo nebylo špatné, výběr celkem velký a myslím, že jsi každý mohl vybrat. Že by jídlo bylo studené a nedobré je nesmysl! Nadzvedává mě ovšem ze židle chování lidí, styděl jsem se za ostatní. Nevím jak se stravujete doma, ale připadá mi to, že doma lidi "žerou z koryta" a sotva vytáhnou paty z baráku hrají se na majitele zeměkoule a velké labužníky, nic jím není dobré. Přitom se chovají jak burani. Když jsem viděl jak pobíhají od jednoho "pekáče" s jídlem ke druhému aby si rychle nabrali co nejvíc, "nakydali" na talíř všechno co bylo po ruce aniž by se to k sobě hodilo tak se mi "zvedal kufr". PRASATA. Mimo jiné jsme viděli jak otec nabíral velký kopec zmrzliny svému malému synovi, ten řval že zmrzlinu nechce a válel se po podlaze, ale otec nabíral a nabíral, pak ho odtáhl ke stolu kde zmrzlinu sám snědl a šel si naložit ještě jednou. Je zajímavé jak se to tu hemží komentáři o nechutném jídle a přitom jsem viděl jak se tam většina přežírala a ještě jídlo "kradli" sebou!!! OSTUDA.... Personál kuchyně nad tím musel kroutit hlavou, nebo z toho měli srandu. Doporučuji, sedněte si do jídelny, dejte si něco a sledujte lidi kolem sebe. Budete se divit jaký dobytek se kolem vás pohybuje. Po návratu sednou internetu a budou nadávat jak to bylo špatné a nechutné a nepřáli by to ani největšímu nepříteli. Fuj!
Přidáno:5.8.2013 12:19
Autor: Karel J. (neregistrovaný - IP: 5.104.22.***)

Zpět na téma "Gradac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist