Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Tady přece nejde o to dokázat, jak je tam a nikde jinde bordel, draho a lidi zlí, jsem ochotný přehlížet černé skládky, když je vidím i u nás, i jinde jsem dostal špatné jídlo, mám pocit, že forum je spíš o vzájemně si radit, co kde jo a co ne. Osobně příští rok pojedu asi na Moravu a utratím tam nejspíš podobnou částku, jen třeba ušetřím na jídle a dám to za vstupy do památek. K moři se ale určitě znovu podívám a Chorvatsko mi za ty peníze přijde super. A dlouhá cesta 15 hodin autem mi nepřijde šílená v porovnání celkem 10 hodin na a z letiště, čekání na kufry, let a odbavení, limit váhy zavazadla, navíc odlet třeba ve 2 odpoledne,takže den dovolené pryč. Cena auto x letadlo pro 4 lidi je velký rozdíl a večeři v Řecku v letovisku neseženu pod 8 eur bez pití, i když tam mi dali k jídlu vodu zdarma,celkově nás pobyt vyšel při stejných nárocích o minimálně rozdíl ceny za dopravu dráž. Jistě je něco levnější a něco drahé, jako všude, tak si tady dáme vědět, ale vlákno se jmenuje Ch. už nikdy, mám jiný názor a zkušenost, podložený účtenkami, tak jsem napsal.
Přidáno:31.7.2013 18:55
Autor: vilík (neregistrovaný - IP: 160.218.160.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist