Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: :-) To že dle all - incl. poznáš místní kuchyni je opravdu vtip roku :-) Pochopitelně budou vařit také místní jídla, ale těžko budou pro 800 lidí v hotelu připravovat např. Oradu na grilu, když 1 ryba stojí např. 15Eur. Na termín bílá ryba si dej velý pozor, protože pod tímto výrazem servírují v Egyptě, Thajsku atd sladkovodní nikoliv mořské ryby. Prostě je třeba snižovat náklady. Jelikož jsem výše viděl v diskuzi dotazy na částku (60.000) kterou nás dovolená stála uvedu co jsme přibližně platili. Ubytovaní nás stálo 125 Eur (8 nocí). Je pravda, že to byl velký apartmán přímo u moře. Máme malého syna a nechtěl jsem chodit k moři kilometr. Cesta (benzín + dálníční známky (Rak, Slo, Chor, pojištění-3 lidi). Zbytek jídlo + nějaké drobnosti (lehátko, brýle, zmrzlina, atd). Nejsme žádní milionáři, ale na dovolené se snažím si užít a neřešit každou položku, proto nemám vše zdokumentováno. Když jsem uváděl ceny v restauracích tak jsem je srovnával s přímořskými státy (např. Řecko, Španělsko, apod). Kdy tyto ceny jsou v Chorvatsku o cca 20 - 30 % vyšší. A to jak jsem uvedl ryby nejsou upraveny v takové kvalitě. Jen pro spestření, šel opravdu do kolen, když jsme si objednali k hlavnímu jídlu grilovanou zeleninu. Tato stála 50 kuna a skládala se z 2 tenkých plátků papriky (3 cm), 2 plátků rajčat, 2 plátků cibule a poloviny 1 žampiónu. Prostě zlodějina v přímém přenosu . . . To ať se na mě nikdo nezlobí . . . (Omlouvám se všem milovníkům Chorvatska :-) )
Přidáno:31.7.2013 10:52
Autor: Petr Novák (neregistrovaný - IP: 158.196.7.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist