Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text:
Je pravda, že jsem byl v Chorvatsku poprvé, nic méně nebyla to moje první dovolená u moře, ani první země kterou jsem navštívil. Každá země má letoviska, která praskají ve švech. Chorvati však myslím směle zastiňují "centra turismu" jako je Malorka atd. Pokud mám ve městě pláž, která má kapacitu 300 lidí, nedovolím aby okolo bylo postaveno 4000 ubytoven a apartmánů. A to ve zmíněném Tučepi se vesele staví dál. Nechci to vidět další roky, tedy já už to neuvídím, protože už tam nikdy nepojedu. A příteli pokud se domníváte, že to co se děje v Chotvatku je všude v Evropě jste na fatálním omylu.Například pár kilomterů dál v Řecku jsou jedny z nejkrásnějších pláží na světě (pravidelně se umísťují v žebříčku). Co je zajímavé, tak na řadě z nich není ani v hlavní sezónu, hlava na hlavně jak je tomu v Chorvatsku. Proč ??? Protože řekové si Váží toho co mají a nedovolí žádnou další výstavbu a další turistický "boom". Stejně je tomu i na jiných krásných místech v Evropě i mimo, kde je turistický ruch rozumně regulován. Je to prostě o hlouposti (nebo chamtivosti) daného národa. Ještě si neodpustím jednu poznámku. V rámci dovolené jsem měl možnost si dát v 5 různých restaturacích rybu, kterou si vždycky u moře dávám. Bohužel ani v jednom případě nebyla připravená opravdu dobře. Prostě Chorvatsko je "české moře". Vše tak trochu napůl: moře - ano - ale mraky lidí. Ryby - ano - ale neumíme to připravit, atd. atd. atd. atd. atd.
Přidáno:30.7.2013 10:30
Autor: Petr Novak

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist