Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text:
Dobrý den, rád bych se podělil se svými dojmy z Chorvatska. Letos jsme poprvé s manželkou a 2 letým synem navštívili tuto našimi turisty vyhledávanou zemi . . . Musím se připojit k názoru, že do Chorvatska už nikdy !!! Byli jsme kousek od Makarské ve vesnici Tučepi. Vesnička sice pěkná, pláž dlouhá cca kilometr, ale široká cca 3 metry. Na pláži od 10hod hlava na hlavně. Nebylo možné se téměř dostat k vodě, běs . . . Davy, davy, davy . . . Ceny opravdu neskutečné. Je pravda, že jsem bydleli ve velkém apartmánu přímo u moře a na jídlo chodili 1-2x denně do restaurace, ale když sečtu všechny náklady, stál nás týdení pobyt cca 60.000 Kč. Předražené je vše, jídlo v restauracích, v obchodech, ubytování, prostě všechno. Na řadě míst se člověk také setkává z dost vlažným přístupem od obsluhy, obchodníků atd. Proč by se měli snažit, když je tam čechů jak máku. Hlavní snahou je turisty co možná nejvíce oholit, tento tredn je možné pozorovat všude. Co mě opravdu šokovalo, že přímo na pláži asi 30 metrů od břehu je vyústěna asi místní kanalizace. V moři je vidět široká trubka, která vyúsťuje kousek od břehu. Několikrát se stalo, že v moži plaval nějaký nepořádek. Mohlo to být vypuštěné z lodi, přesto mi byla uvedená trubka velmi podezřelá. Suma, sumárum, napráskané pláže, astronomické ceny, dlouhá cesta. Za uvedené peníze si bez problémů zaletím na Seyschely a budu si týden užívat opuštěných pláží a čistého moře. Do chorvatska mě už opravdu nikdo nedostane . . . !!!
Přidáno:30.7.2013 09:22
Autor: Petr Novak

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist