Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blanenské cestovní kanceláře
Text: Celá událost se stala již před několika roky, kdy na jedné straně podle diskuse figurují hlučné podnapilé osoby a na straně druhé střízliví cestující. Cesta asi nemusela být příjemná, ale daleko nebezpečnější, než tehdejší projevy, jsou následující projevy v této internetové diskusi. Nekompromisní a nelítostná stanoviska bez jakéhokoliv náznaku o alespoň minimální pochopení… Jednání těch střízlivých, kteří s odstupem - dokonce ještě po létech – setrvávají na svých nenávistných pozicích, to je to, co je pro každého z nás daleko více ponižující, než nekontrolované akutní chování podnapilých osob!!! Pro mne je šokující, že pokud některý z diskusních příspěvků nebyl podle mínění „tvrdého jádra“ dostatečně kritický, jeho příspěvek byl hned označen za výplod paní Kopecké nebo jejích kamarádek. Nevím, co více by mne samotného mohlo ponížit, než kdybych takový ničím nepodložený názor zastával, neřku-li dokonce publikoval… Nějaké vulgární povykování lidí, kteří přebrali, je proti tomu úplné nic. S alkoholem potíže nemám, řadu let jsem jako aktivní sportovec zcela abstinoval, přátelil jsem se se slušnými lidmi, ale setkal jsem se několikrát i u nich s vybočením. Nikdo z nás kritiků nemůže říci, že cokoliv se nemůže stát někomu z nás. Každý máme svoje slabé stránky, na každého existuje metr a také na každého jednou dojde. Nikdo není výjimkou, tak proč bychom měli být tak tvrdě nesmiřitelní?! Právě když se cítíme nejpevněji v kramflecích, tehdy máme k pádu nejblíže.
Přidáno:29.7.2013 00:21
Autor: Karel Pajer (neregistrovaný - IP: 88.101.145.***)

Zpět na téma "Blanenské cestovní kanceláře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist