Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blanenské cestovní kanceláře
Text: Na začátku byla zřejmě neblahá, nepříjemná a nešťastná záležitost s příliš hlučnou a společensky obtížnou cestou do Chorvatska, na níž nesla buď přímo osobně, nebo zprostředkovaně přes kamarádky podíl paní Kopecká. To by jistě většinu z nás nepotěšilo, účastníci diskuse se vyjadřují, že byli poníženi… V diskusních příspěvcích jsem zřetelně vnímal zášť, mstu, nadávky, odmítnutí uznat omluvu paní Kopecké, odmítnutí odpuštění pro ni s jediným cílem: snad jen úplné zlikvidování jejího podnikání by tyto statečné občany mohlo možná trochu uklidnit! Nemohu samozřejmě mluvit jako očitý svědek, protože jsem tam nebyl, ale vyvstává mi na mysli, jak je možné – když už se cestou měly dít tak hrozné věci - že žádný z účastníků diskuse, který tak „nelidsky“ v autobuse trpěl, nedokázal být natolik statečný, aby popisované hrozné věci ve jménu všech (včetně dětí) zarazil. Copak tam nebyli rodičové, prarodičové aj.? Kdyby někdo v mé přítomnosti tak hrozně obtěžoval celý autobus, tak bych přinutil řidiče zastavit a všechno bychom vyřídili na místě, dokud se dá ještě něco udělat. Nechce se mi věřit, že bych byl jediný statečný mezi ostatními, spíše bych řekl, že to vše nemuselo být tak fatální, jak je popisováno. Musím se ale zmínit o věci daleko závažnější, která se týká nás všech.
Přidáno:29.7.2013 00:19
Autor: Karel Pajer (neregistrovaný - IP: 88.101.145.***)

Zpět na téma "Blanenské cestovní kanceláře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist