Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blanenské cestovní kanceláře
Text: Z telefonického jednání s paní Kopeckou jsem nabyl dojmu, že je to poctivá osoba a že se snaží podle možností vyhovět. V penzionu Radman v Baška Vodě jsme nalezli dobré ubytování, ve Sněžaně dobré české vařené jídlo a ochotnou delegátku Martu, která pomáhala i s roznášením jídla ve dvou stravovacích turnusech. Měla hodně práce a i když se neusmívala tak moc, jak by si mnozí přáli, zajistila obětavě co bylo třeba, a pokud něco nevyšlo, napravila to.
Dva dny nás potrápila bora, ale dobří plavci mohli zase bojovat s vlnami, takže všechno zlé bylo pro něco dobré… Teplota vody před borou i den po ní byla zase dobrá, zaplavali jsme si, každý večer kromě těch dvou větrných jsme hráli a tančili na velkém betonovém dvoře, zkrátka užili jsme si to všechno podle možností. Nesoustřeďovali jsme se na hledání záporů a měli na paměti, že se jedeme za velmi příznivý peníz rekreovat, ne hledat luxus v ubytování a lahůdky ve stravování.
Celkově příznivý dojem ze zájezdu byl tak intenzívní, že jsem si (bez impulsu ze strany CK) řekl, že rád něco z našeho pohledu o zájezdu napíši i na internet. Abych byl trochu v obraze, po několik večerů jsem četl diskusní příspěvky (dá-li se to tak nazvat) - a hrůza mě naplňovala stále více.
Přidáno:29.7.2013 00:18
Autor: Karel Pajer (neregistrovaný - IP: 88.101.145.***)

Zpět na téma "Blanenské cestovní kanceláře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist