Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Ljubač
Text:
Zdravím všechny,
vloni jsem se tady ptala na Ljubač. Byli jsme v termínu 1.9.-11.9. 2012 a za sebe řeknu, že už bych tam asi nejela. Co se týká vesnice, tak večer úplně mrtvo. Obchůdky jsou tam miniaturní (našla jsem 2), chodila jsem jen do jednoho, který jsem měla nejblíž, ale byl zásoben dobře, pečivo čerstvé kdykoliv. Večer nebylo kam jít, u pláže nějaké bary, nevím, jak v sezónu, ale v září prázdné, zmrzlina se dala koupit v jenom z nich, ale měli asi jen dva druhy. Pláž byla skoro vylidněná, kdybych řekla, že i přes víkend tam bylo tak kolem 50 lidí, tak budu asi přehánět, ale to se mi líbilo, nerada se někde tlačím. Je tam sice zákaz vjezdu aut na pláž, ale s tím si nikdo moc hlavu nelámal, takže běžně dojeli s autem až k moři. Čistota pláže taky nic moc, byl tam snad jeden odpadkový koš při vchodu na pláž. Co mi vadilo, tak v moři je tráva a odpoledne když byl odliv, tak voda ustoupila i dvacet metrů do moře a do vody se šlo po bahně. Nicméně jsme byli se synem, který chce jet vždycky na písek, tak jsem vybrala tuto lokalitu a myslím, že jemu se tam líbilo moc a užil si to, voda byla teploučká a bylo jí tam snad ještě 200m od břehu tak po kolena, takže pro malé děti a lidi, co si chtějí odpočinout a večer nevyhledávají ruchu, ideální :-) Ovšem nevím, jak je to v sezónu. Nakupovat větší nákupy a na pizzu jsme jezdili do Ninu, už to tam známe, tak jsme věděli, kam jít. Tak třeba mé info někomu pomůže při vybírání dovolené v Ljubači :-)
Přidáno:27.7.2013 16:48
Autor: Radvik

Zpět na téma "Ljubač, Zaton, Nin, Vrsi"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist