Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Musím reagovat na Vaše příspěvky o drahotě , vysvětlení je zcela prosté, někdo tu uvedl, že vše je 3.5krát dražší než u nás, hl. jídlo maso s hranolkami 60kn tj. 210Kč, na malém městě řízek 100-120Kč + příloha 25 - 35Kč tj.125 -155kč,v chorvatsku určitě větší porce , to není 3.5 krát, zmrzlina 6kn tj. 21 Kč, u nás 12Kč kopeček, ale malý v chorvatsku je kopeček jako naše dva - výsledek zmrzlina je v chorvatsku levnější a chutnější. pizza 40kn tj. 140Kč, u nás min 100 a více, pořád mi chybí 3,5 vše, a to srovnávám malo město, Praha?, určitě dražší než chorvatsko a hodně, co se týká služeb, tam mají Chorvati velké rezervy, co se týká cen ubytování za patnáct let jsem nikdy neplatil více jak 12eur za osobu, je to moc nebo málo?, ještě tu někdo srovnával Itálii, nevím jestli to dělájí schválně nebo si dělají srandu, v Itálii jsem byl a oběd u moře pod 13 eur nenašel, zmrzlina 2 eura, ubytování pro 4 osoby 12000 za týden a všude špína, byl jsem i na ligurském moři a to samé špína a pro nás draho, pokud tu někdo napíše, že v Itáli je levnější jídlo než v Chorvatsku, tak tam asi nikdy nebyl.
Přidáno:27.7.2013 10:48
Autor: dala (neregistrovaný - IP: 88.146.154.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist