Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Šparadiči
Text: ahoj,tak podél pláže jsem sprchu našel,patří ke kempu ale nikdo nemá námitky při použití.je tu opravdu klid.ted sem teda najelo více lidí ale pořád to jde.podel pláže se dají najít i místa kde je soukromí.krám tu žádný není.výlet do primoštěnu je to kousek a je to tam hezké.orientační ceny z dneška byl jsem ráno v grebaštici nakupovat v konzumu.chleba 8 až 9k.meloun 2,99k.kg,kuře 22k.kg,brambory 6až8k,kg,mleko 4až 6k.pivo 7,5k lahev,20 až 25k.petka,platky krkovice cca 350gr 15k.pršut 12 až 20k.za 10dk.voda jana 1,5 5k.zeleninu jsem kupoval na trhu v šibeniku cca 12km.nafta šla trochu na horu na 9,58litr.ale je to méně nebo stejně jako v čr.kurz je ze 7,41kuna za euro v šibeniku v primoštěnu je to 7,31 za euro.pláže jsou vyčištěné od ježků.i jsem dnes viděl jak majitel apartmánu drhnul schody do moře kartáčem.pláž co jsme mi je pozvolná a kamínky pro děti ideální.je tu hřiště kde je kolotoč,dvě houpačky a klouzačka.zda ještě něco někdo chce vědět tak pište.jo mám tu wifi na heslo ale to mám.nevím zda ho měněj.rychlost je tu 2mb.což je super.večer děti koukam na youtube a jde to bez problému a zadrhávání a to mám obyč notas aspire one s atomem 1,6.
Přidáno:21.7.2013 12:29
Autor: david (neregistrovaný - IP: 83.131.64.***)

Zpět na téma "Šparadiči"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist