Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: privlaka
Text: my jsme byli v Privlace (apartmány Štefa), kousek od Vila Rosa už 2x. Nám se tam třeba líbí moc. Syn měl poprvé 8let a podruhé 11. Taky šnorchlujeme, ale i tady to jde. U břehu je vody méně, což se mi k vůli synovi líbilo a když jsme plavali dál, byla už hloubka. Spousta mušliček a moře čisté.
Do pekárny a pro drobné nákupy jako voda a podobně jsme jezdili na Vir. Tam jsme byli taky každý den, protože tam jezdíme do Zdravljaku Riva na zmrzlinu. Na pláži (na kterou se jde podél zahrady naší ubytovatelky) jsme byli sami. Přístup parádní. Ano, je tam klid, ale to je přesně to, co potřebuji. Taky nechci na dovolené nic dělat, ale vždy si přemyju veškeré nádobí, které hodlám použít (pro můj lepší pocit). Vybavení kuchyně neřeším, sklenice na pití se najde vždycky, tak jako hrnek na kafe. A jinak nevařím, jsem na dovolené. Na jídlo jsme chodili do té konoby, která je hned naproti cesty, která vede od "našich" apartmánů do centra. Mají takové ty rákosové rohože místo oken. Majitel i obsluha byli výborní a jídlo neskutečné. Pro víno jsme jezdili na Vir do vinotéky. Na terase jsme tedy komáry neměli žádné,ale reid vozíme vždy raději sebou. Prostě pro někoho díra, ale pro mě balzám na nervy. A to jsme taky byli i jinde. Nejen zde. Letos se chystáme někam k Šibeniku, ale ubytování zatím nemáme, asi pojedem na blind.
Přidáno:19.7.2013 15:44
Autor: Jana (neregistrovaný - IP: 178.77.230.***)

Zpět na téma "Privlaka"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist