Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Komu se co porouchalo cestou do Chorvatska
Text: V té době se asistenčky nějak nenabízely,dnes už to mám vyřešené,navíc nový vůz,takže 3roky "nima probléma",jen ta spořeba po dálnici ČR+SK a kousek HR,tak na to se opravdu netěším.
Ještě jeden problém byl.Před dovolenou i když to nebylo přímo akutní,jsem vyměnil klínový řemen.V HU při každém přeřazení - něco jako vrz,vrz,celou cestu jsem jel za kamionem a když odbočil,byl klid.Jenže pak znovu.Omiš přestalo dobíjet,nešlo nastartovat v koloně.Dojel jsem Ruskamen.Vytahaný NOVÝ řemen se mi jaksi ze stresu vygumoval z hlavy.Rozborka-sborka alternátoru-vše ok."Proba" a znovu.Aku se už chytlo.Omiš servis-mechanik stříkal vším možným řemenice.Alt.dobrý-zase mě poslal jinde na vodní pumpy.To jsem vzdal i když jsem měl ještě další řemen,dojel domů na starým NOVÝM a až pak dal opravdu nový.Ten předchozí se jaksi vozil léta až ztvrdnul a pak už neplnil to,co měl.
Jednou ve čtyřech os. na dva týdny-aby se netahal zadek po zemi dal jsem originál vložky do zadních per+ještě po čtyři tenisáky do každého.V HR jedna pneu krajem sjetá,zpět se už nic nesjelo a to ani další roky.
Toť vše od roku 1999.
Přidáno:18.7.2013 08:39
Autor: datlík (neregistrovaný - IP: 86.49.20.***)

Zpět na téma "Komu se co porouchalo cestou do Chorvatska"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist