Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Komu se co porouchalo cestou do Chorvatska
Text: Nějaký rok zpět-HR 2os v pohoˇzpět z Pagu po nájezdu na dálnici při rychlosti 80km vibrace celého vozu-nic nezjištěno na žádné pneu,takže další jízda po staré omezenou rychlostí. V A v cca půl cesty pěkný padák s protikopcem,samo to jelo na devadesátku-prásk levé zadní.Dal jsem rezervu a dal zase pomalu,jenže Poštorná uzavírala ve 22hod a tak se vše opakovalo-další kolo.Pochopil jsem,že je už po kole a tak jsem to ještě spustil až na odbočku na polní cestu-naštěstí.Dráty ven a tak duše k ničemu.Tma na krku.Když jsem vystrčil ruku do cesty něco stopnout,hlavně našince,tak mi málem urazili ruku,ale zastavit nikdo.Naproti cesta do vesnice s minimálním provozem.Jeden navoněný mladík-bez zájmu,pak dva mladí s dvěma malými dětmi.Německy jsem neznal,ale nakonec mne odvezli asi 7km do nějakého "JZD".Domluva opět rukama až se jeden starší zeptal jestli mám marky-odpověď že ne,protože už byla eura.Na souhlas řekl jen "tankiren" a načerpal něco do rachotinky typu ŽUK a jeli jsme.Jít takhle v noci pěšky neznámo kam mi došlo až pak,manželka sama v autě,zhodou okolností tehdy jediný mobil odešel u moře..Poměřil rozteče šroubů-"momento" a odjel.Dovezl dvě kola a až to druhé jakžtakž pasovalo.Dal jsem "probe" kousek po polní cestě-kolo bylo volné.Takže těch cca 30km jsem vždy kousek jel a každém volném místě dotahoval.Na hranicích byl odtahovák,který se mi vysmál,že UŽ JSEM v ČR a pomoc do pondělka nehledám.Tak jsem ještě těch více jak 200km dojel na kole z žebřiňáku.
Přidáno:17.7.2013 08:11
Autor: datlík (neregistrovaný - IP: 86.49.20.***)

Zpět na téma "Komu se co porouchalo cestou do Chorvatska"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist