Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: peníze za rezervaci
Text: Je sice už rok 2013, ale aktuálně to je asi nejlepší cesta jak poslat peníze. Formulář si vyzvednete na poště, v okénku poštovní spořitelny.Kromě adresy majitele a vaší zaškrtněte políčko OUR, to proto, aby majitel dostal přesnou částku v eurech a nemusel platit poplatky. Do Chorvatska vás to stojí 200Kč. V bankách chtějí nehorázné polatky, které dají dohromady leckdy i více než 1000Kč. Nezáleží na to m jak velkou částku posíláte, vždy zaplatíte 200Kč. Příklad chcete poslat majiteli 100euro, zaplatíte však v korunách dle aktuálního kurzu, tedy např. 2500 Kč+ 200Kč poplatek, to je vše. A já letos posílala takto částku v úterý a platba majiteli došla už ve čtvrtek, tedy 2 dny, což je super. Ale např. na Slovensko jsem platila poplatek jen 50Kč, to jsem ale posílala ne na adresu, ale na bankovní účet, poplatek byl pouhých 50Kč( asi že mají euro).
Přidáno:15.7.2013 16:31
Autor: Helena (neregistrovaný - IP: 109.80.101.***)

Zpět na téma "PLATBA ZÁLOHY"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist