Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jízda chorvatskem po
Text: Zdravím všechny. Včera jsem se vrátil z Chorvatska a pro Vás co jezdí rádi po staré mám nemilou zprávu. 6,5 km před Gračacem směrem od Plitvic je uzavřená silnice. Uzavírka končí až v Gračacu. Cestou tam jsem to se stáhnutými půlkami ve 3 v noci projel, je tam pouze zfrézováno, jinak nic. Cestou domů jsem tam byl cca v 9 večer, vydal se tak jako všichni a asi po třech km, jinými slovy v půlce úseku majáky a ať to okamžitě otočím, že tam nemám co dělat. Marně jsem zkoušel namítat, že v místě kde jsem najížděl zákaz nebyl (což byla pravda) ale nebylo mi to nic platné. Fízl tvrdil, že nechávají projet pouze místní, ale to pro ně znamená všechny Chorvaty. Objíždka je po D522 přes Lovinac, tudy na D50 a do Gračacu se přijede zespodu. Když jsem slyšel, že je to 22 km, tak jsem zklapnul a vláček čechů jsme se vydali tudy. Je to krásná silnice, tak jsem si říkal, že to v bude v pohodě. Jaké bylo moje překvapení, že v celém úseku bylo povoleno max 70, spíš 50 nebo 40. Chorvati kolem nás lítali stovkou a my to objížděli skoro třičvrtě hodiny. Aby toho nebylo málo, tak tam ty svi.. ještě na přehledný rovince mimo obec kde bylo 60 měřili. Asi nemusím popisovat jaké slova nám lítali všem z pusy.. Když to shrnu, udělali úplně zbytečnou objížďku, kam nasázeli různý omezení a pak tam měří.. Takhle se vydělává.
Takže se obrňte trpělivostí, nebo to profrčte v hluboké noci
Přidáno:1.7.2013 15:32
Autor: Jirka.budejovice (neregistrovaný - IP: 80.188.23.***)

Zpět na téma "Jízda chorvatskem po "staré" (Plitvice,Knin,Sinj)"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist