Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: navigace a nebo mapa
Text: Vážený pane Víťo, děkuji za hezké hodnocení. Mladík už opravdu nejsem, je mi 64. Ale říká se, že každý je tak starý, jak se cítí. A nejhorší je, když stáří potká mladého člověka... Nedělám rozdíly podle stáří. Bohužel bylo, je a bude, že starší mívají tendenci říkat "to za našich časů nebylo" a podceňují mladé, mladí naopak soudí, že ti starší jsou s jejich názory zralí do šrotu. A přitom jedni druhé k životu nutně potřebují, aniž si to uvědomují.
Toto i jiná fóra vnímám jako prostor pro věcné dotazy a pro předávání užitečných informací, ne pro osobní výpady a toho se snažím držet. I já jsem se domníval, že navigace je zbytečná, s orientací jsem nikdy problém neměl. Ale vyzkoušel jsem ji a ejhle, ono je to fajn. Sice většinou dál jedu tak, jak to znám, ale je zajímavé vědět, kolik km a času mi zbývá do cíle, velmi užitečná je na špatně značených objížďkách a skoro nepostradatelná při vyhledávání malých obcí nebo ulic v neznámých místech. Občas s ní mám spor, to když jedu po nové dálnici nebo silnici, kterou ona ještě nezná. Podle ní jedu po poli o ona se mne usilovně snaží vrátit na silnici.
Takže pánové, chce to více tolerance, lidé se neposuzují ani podle stáří, ani podle majetku, ani podle technického zaměření. Co je pro jednoho nezbytné, jeví se druhému jako zbytečné. Ale jak jsem už jednou citoval Dr.Vlacha ze Saturnina, názory jsou tu od toho, aby se různily.
Přidáno:10.4.2010 18:27
Autor: Vlada (neregistrovaný)

Zpět na téma "navigace a nebo mapa"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist