Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Parkování v Dubrovniku
Text: Parkování v Dubrovníku je véééélký problém. Úplně všechna parkoviště jsou placená a to až na periferii. Teď tam mají "parkovací dům" (tedy patrové parkoviště) a to možná dva. Nezkoušel jsem jak je to naplněné, protože na pár hodin mi to připadalo drahé a celodenní parkování bych nevyužil. Zaparkování v centru je věc štěstí. To jsem za posledních deset let měl jen jednou (zrovna někdo odjížděl). Takže to dělám tak, že to vezmu kolem vstupní brány. Kdybych měl štěstí zaparkuji, když ho nemám vyložím spolucestující a jedu hledat parkoviště. Minulý rok jsem zaparkoval u přístavu (to byl lepší případ, 10,-Kn/hod) a jdu zpátky pěšky. Je důležité se se spolucestujícími domluvit, kde a kdy se pak potkáte. U kašny za hodinku je dobrá volba. Jen varuji před pokusem zaparkovat u nějakého nákupního centra (např. Pemo). Doba bezplatného parkování se odvíjí od ceny nákupu a stejně není delší než dvě hodiny. Než přetáhnout to už by bylo lepší si "koupit" celý Dubrovník.
Domácí doporučují jet do Dubrovníku autobusem. Ceny však mi připadaly lehce šílené a s jejich jízním řádem jsem se nějak nestal kamarád. Navíc autobusové nádraží je taky až u přístavu. Pokud byste chtěl tuto možnost využít, tak výchozí bod by nejlíp bylo Slano. Tam se dá zaparkovat relativně snadno a zdarma.
Přidáno:25.5.2013 17:13
Autor: Jirka (neregistrovaný - IP: 90.181.2.***)

Zpět na téma "Parkování v Dubrovniku"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist