Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: navigace a nebo mapa
Text: Já už bych bez navigace nevyjel nikam. I při cestě po republice, že mě tahá jinudy, než bych původně jel. Ještě se mi nestalo, že bych jel déle, než jak to mám vysledované na mnou původně plánované trase. Faktem ale je, že si udržuju aktuální mapy a pak nemám problém jako někdo, kdo si myslí že s novou navi koupí i nové mapy. Schválně se podívejte, jakou máte verzi map a porovnejte ji s datem, kdy jste navi koupili (tedy, pokud jste neaktualizovali).
Důležité je osahat si navigaci před cestou a naučit se ji dobře ovládat. Jinak dopadnete jak můj kolega (doufám, že toto nebude číst), kterému jsem "naprogramoval" do navi 2+2 varianty pro cestu tam i zpět a stejně měl problém, protože neuměl uloženou zpáteční trasu načíst...
K těm co tady preferujou růné itineráře a mapky jen tolik:
1. Já si cestu užívám a ne abych se stresoval, jestli jsem už nepřejel nějakou křižovatku, kde jsem měl odbočit. Navi mě vždycky včas upozorní a mimo to mně i upozorní na překročení povolené rychlosti
2. Pokud jsem se dostal do dopravních problémů, s navi jsem je vyřešil podstatně elegantněji než s mapou - např. průjezd noční Vídní při ucpané magistrále, nebo objížďka ucpané dálnice a také jsem s ní bez problémů vloni objel tunely MK a SR, kdy tam jiní uvízli na několik hodin.
Přidáno:26.8.2009 16:35
Autor: Radek (neregistrovaný)

Zpět na téma "navigace a nebo mapa"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist