Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: navigace a nebo mapa
Text: Navigacia je o spravnom nastaveni. Ak mate navigaciu do ktorej sa da preniest vopred naplanovana trasa tak je to parada. Ja mam Garmin nuvi 255, v PC si naplanujem v tom ich software trasu presne aku chcem, a tuto trasu potom nahram do navigacie. Potom navigacia vedie po tejto trase a ak aj niekde odbocim, tak sa snazi doviest ma na tuto trasu.
Druha moznost je nechat volbu trasu priamo na navigacii, ze sa zada zaciatok a koniec cesty, prip. nejaky prejazdovy bod. Toto uz nemusi byt vzdy podla predstav, predsalen je to stroj ktory nerozmysla a riadi sa hlavne tym, ake aktualne mapy mate nahrate v navigacii. Tato druha moznost sa mi osvedcila napr. v Brne, kde som hladal konkretnu adresu, ktoru som natukal do navigacie a ta ma tam "tvrdohlavo" doviedla napriek nejakym rozkopavkam a uzavretym uliciam. Podla mapy Brna (keby som ju aj mal) by som to asi hladal o dost dlhsie.
Takze ja navigaciu mozem len odporucit.
Přidáno:29.5.2009 09:10
Autor: martin (neregistrovaný)

Zpět na téma "navigace a nebo mapa"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist