Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: pneumatiky v Rakousku.
Text:
Když jsem dělal v roce 1991 papíry na auto stačila pneumatika se vzorkem 1 mm,tehdy se s auty, které měli mnohem horší jízdní vlastnosti, jezdilo sice jen 110 km/hod, ale téměř všichni jsme jezdili jen na letních gumách a to po celý rok. Kdo měl zimáky, tak je točil na autě třeba i deset let, než je nedojel na ten 1 mm.Dnes se již doporučuje pneu po každé (půl roční) sezoně převážit, nemají být starší tří let. No, něco je asi rozumné, ale stále mám pocit, že mnohá doporučení jsou jen proto, aby se kšefty točily.

Osobně mám dvě auta, která jezdí neustále. Mám zimáky, mám letáky, všechno na ráfcích, sám si je prehazuji, sám si je šuplerou zmeřím. I já uznávám jen aby to bylo bezpečné, když se gumy blíží k limitu, vyměním je.

Ale řekněte mi, rychlost se jen na dálnici zvýšila o 20km, jinak se podle předpisů jezdí stále stejně. Máme lepší bezpečnější auta. Tak jsme asi stále horší řidiči, že co se gum týče nemůžeme jezdit na tom, co se mohlo před pár lety.
Přidáno:10.5.2013 21:25
Autor: Mára Novák

Zpět na téma "pneumatiky v Rakousku."

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist