Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: navigace a nebo mapa
Text: Ja na navigaciu s iGo2006 nedam dopustit.
Jasne, ze by som to asi zvladol aj bez nej,
ale vzdy pred cestou si naplanujem cestu (vyznacim prejazdove body) - potom Vas uz navigacia naviguje presne podla toho, ako ste si zadali cestu.
Na 99% navigacia trafi cestu podla mojich predstav.
Uz len pre istotu vyznacim tie prejazdy a mozem sa na nu spolahnut.
Myslim, ze takmer vsetci, co zatracuju navigaciu (ze ich vlaci kade-tade po cestach-necestach), tak maju zle nastavene volby v navigacii, alebo maju blbe verzie mapovych podkladov.
Neviem ako ostatne, ale v Igo je tolko nastaveni, ze ked niekto nie je Lama, tak si ju prisposobi podla svojich predstav a zvykov - mna uz niekolko krat zachranila, bez nej uz takmer ani nechodim (uz len kvoli kontrole rychlosti - ukazuje mi, kolko idem, a kolko mam v danom useku ist, pripadne ma upozorni aj hlasom)
Obcas si povolim aj hlasenie radarov - nie ze by som bol cestny pirat, ale ked zeleni meraju pod metra pred tabulou do dediny, alebo konca dediny, tak to ma vzdy fakt nas.ru!
Aj v Madarsku tie ich 30tky!
Takze zaver - moju navigaciu mam stale pri sebe (v mobile-PDA) - staci len zapnut = sme nerozlucni priatelia.
Ked jej aj niekedy vynadam, vacsinou bezdovodne, lebo na skoro vzdy pravdu. Len ju treba spravne nastavit.
:-)
P.
Přidáno:24.5.2009 22:29
Autor: Peter (neregistrovaný)

Zpět na téma "navigace a nebo mapa"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist