Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Fažana
Text:
Dobrý den,už 3x jsme byli s manželem ve Faženě,loni poprvé s dítětem a nemůžeme si městečko vynachválit.Loni jelikož jsme nevěděli kam pojedeme(na blind)tak jsme po rozmýšlení zamířili opět do Fažany.Jelikož jsme 2xbydleli ve stejném apartmánu,sice dražším,ale říkali jsme si blízko u moře,apartmán pro 4 a my byli 2,ale menší nebyl, tak jsme to dali 60eúnoc.Loni když jsme jeli s dcerou,tak opět na blind a že si ve Fažaně najdeme jiné levnější ubytování.Nakonec jsme ale po cestě zase vyměkli a zašli prvně ke svým starým známým ubytovatelům,ti měli poslední pokoj o rozkládacím gauči(spaní v jedné místnosti s kuchyňkou+sociálka)a platili jsme 50e na noc,paní nám dala i přistýlku pro malou,ale ta už se do miniaturního pokojíčku nevešla,to by jsme byli jak na přecpané ubatovně.Kamarádi vedle nás(co jsme se seznámili platili 50e za noc ve 4lůžkovém kde byli dva jako my rok před tím,ale to my rok před tím platili 60e za to samé!Letos jsme se rozhodli, že pojedeme do Fažany opět a zkusila jsem napsat předem našim ubytovatelům s doměním,že třea dříve rezervované bude lepší cena.Paní mi teď poslala mail,že za ten náš malý pokojíček 50e/noc,za 4lůžko 60e na noc a já jásala, že to dáme..ale za půl hoď mi přišel druhý mail typu:sorry,spletla jsem se cena za menší 60e a větší ap 80e,tak nevím co si mám myslet:-(To že je paní majitelka fištronka jsme věděli hned poprvé,asi se podívala do svého deníčku o ubytku co si píše a řekla si,ti blbci mě už 3xpřeplatili,tak zaplatí zas.Co s tím?
Přidáno:8.5.2013 18:19
Autor: sylva Bartková

Zpět na téma "Fažana"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist