Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: navigace a nebo mapa
Text: Jardo,
po desetiletém cestování do HR,zprvu přes A,nyní SK a HU jsem bazíroval na mapách-bohužel i nové mapy byly zpracovány před léty - nebyly aktuální.Pak jsem používal CD Route 66-poslední verze mi dostupná- z roku 2003.Vše staré.
Přikláním se již uvedenému cesta je dobře značena - to ovšem platí,pokud se držíte hlavních tras.Pokud Vás napadne nějaká zkratka,je značení jako u nás kdysi na vesnici,žádné,nebo názvy vesniček nejsou na mapě.
O zkratce Ogulin-Plitvice přes NP Korana a ještě po půlnoci a v bouřce,jakou jsem ještě nezažil,bych mohl vyprávět.
Dnes je v podstatě vše zažité popsáno na těchto stránkách některé i s mapkami.Dobrá je údajně mapa HR,ale ta koupena v HR./ Dražší./
Osobně jezdím už poslepu.Mám sice vypsanou celou cestu,/ né vytištěný itynerář / každý rok se některé úseky mění,ať už místními úpravami nebo objíždkami.Taky mám vytištěné mapky okolí trasy vč. nadmořských výšek.Před odjezdem sjedu mapy na netu vesnici po vesnici,ale občas se najde něco nečekaného.
Podotýkám,nejezdím po dálnicích.
Navigaci mám v intuici a hlavně plnou nádrž.
Přidáno:10.2.2009 21:14
Autor: datlík (neregistrovaný)

Zpět na téma "navigace a nebo mapa"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist